OV Hencovce program

Záverečné súťaže

  • Najkrajší pár psov – Smékal Dalibor, CZ
  • Najkrajšia chovateľská skupina – Šimek František, CZ
  • Najkrajšie šteňa – Smékal Dalibor, CZ
  • Najkrajší dorastenec – Šimek František, CZ
  • Najkrajší z tr. pracovnej – Smékal Dalibor, CZ
  • Najkrajší mladý jedinec – Šimek František, CZ
  • Najkrajší veterán – Smékal Dalibor, CZ
  • Najkrajšia dospelý pes – Šimek František, CZ
  • Najkrajší dospelá suka – Smékal Dalibor, CZ
  • BIS – Víťaz OVP Hencovce 2021 – Šimek František, CZ

Kruh/ring  1       Rozhodca/Judge:  František Šimek, CZ

ŠPECIÁLNA VÝSTAVA Klubu chovateľov duričov, CAC

BASENJI 2 1 – 2
BLACK AND TAN COONHOUND 1 3 – 3
ERDÉLYI KOPÓ 2 4 – 5
GRAND GASCON SAINTONGEOIS 1 6 – 6
SCHWEIZER LAUFHUND – SCHWYZER LAUFHUND 1 7 – 7
SRPSKI TROBOJNI GONIC 1 8 – 8
STEIRISCHE RAUHHAARBRACKE 6 9 – 14
Spolu / Total 14

OBLASTNÁ VÝSTAVA PSOV VŠETKÝCH PLEMIEN

AMERICAN AKITA 3 98 – 100
DEUTSCHER KLEINSPITZ NEUFARBEN 5 101 – 105
DEUTSCHER ZWERGSPITZ (POMERANIAN) 2 106 – 107
LAIKA ZAPADNO-SIBIRSKAIA 2 108 – 109
SIBERIAN HUSKY 1 110 – 110
ALPENLÄNDISCHE DACHSBRACKE 2 111 – 112
HANNOVER´SCHER SCHWEISSHUND 2 114 – 115
RHODESIAN RIDGEBACK 1 116 – 116
SLOVENSKÝ KOPOV 2 117 – 118
AMERICAN COCKER SPANIEL COLOURS 1 125 – 125
DEUTSCHER WACHTELHUND 2 126 – 127
ENGLISH COCKER SPANIEL COLOURS 1 128 – 128
ENGLISH SPRINGER SPANIEL 2 129 – 130
GOLDEN RETRIEVER 15 131 – 145
LABRADOR RETRIEVER 6 146 – 151
LAGOTTO ROMAGNOLO 2 152 – 153
WELSH SPRINGER SPANIEL 3 154 – 156
BOULEDOGUE FRANCAIS 5 157 – 161
CHIHUAHUA LONG-HAIRED 1 162 – 162
SHIH TZU 2 163 – 164
Spolu / Total 60

Kruh/ring  2       Rozhodca/Judge:  Dalibor Smékal, CZ      

OBLASTNÁ VÝSTAVA PSOV VŠETKÝCH PLEMIEN

AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER 15 62 – 76
BULL TERRIER 2 77 – 78
DEUTSCHER JAGDTERRIER 1 79 – 79
FOX TERRIER SMOOTH (HLADKOSRSTÝ) 1 80 – 80
JACK RUSSELL TERRIER 1 81 – 81
STAFFORDSHIRE BULL TERRIER 4 82 – 85
WELSH TERRIER 2 86 – 87
YORKSHIRE TERRIER 1 88 – 88
DACHSHUND KURZHAAR 3 89 – 91
DACHSHUND LANGHAAR 1 92 – 92
DACHSHUND RAUHHAAR 5 93 – 97
ČESKÝ FOUSEK 1 120 – 120
DEUTSCHER DRAHTHAAR. VORSTEHHUND 1 121 – 121
ENGLISH POINTER 1 122 – 122
SLOVENSKÝ HRUBOSRSTÝ STAVAČ 1 123 – 123
WEIMARANER KURZHAAR 1 124 – 124
Spolu / Total 41

Kruh/ring  3       Rozhodca/Judge:  Vlado Piskay, SK

OBLASTNÁ VÝSTAVA PSOV VŠETKÝCH PLEMIEN

AUSTRALIAN SHEPHERD 5 1 – 5
BORDER COLLIE 1 6 – 6
ČESKOSLOVENSKÝ VLČIAK 10 7 – 13, 172 – 174
COLLIE ROUGH 4 14 – 17
DEUTSCHER SCHÄFERHUND KURZHAARIG 4 18 – 21
HOLLANDSE HERDERSHOND KORTHARIGE 1 22 – 22
SHETLAND SHEEPDOG 2 23 – 24
SLOVENSKÝ ČUVAČ 1 25 – 25
WELSH CORGI CARDIGAN 2 26 – 27
BERNER SENNENHUND 2 28 – 29
CANE CORSO 5 30 – 34
DEUTSCHE DOGGE BLAU 1 35 – 35
DEUTSCHE DOGGE GEFLECKT 1 36 – 36
DEUTSCHER BOXER GELB 3 37 – 39
DEUTSCHER BOXER GESTROMT 5 40 – 44
DOGO ARGENTINO 1 45 – 45
DO-KHYI 2 46 – 47
HOVAWART 1 48 – 48
MASTIFF 5 49 – 53
NEWFOUNDLAND 2 54 – 55
RIESENSCHNAUZER SCHWARZ 1 56 – 56
SHAR-PEI 1 57 – 57
SREDNEASIATSKAIA OVTCHARKA 2 58 – 59
ZWERGSCHNAUZER SCHWARZ-SILBER 2 60 – 61
GRAND GASCON SAINTONGEOIS 1 113 – 113
STEIRISCHE RAUHHAARBRACKE 1 119 – 119
PICCOLO LEVRIERO ITALIANO 1 165 – 165
WHIPPET 3 166 – 168
AMERICAN HAIRLESS TERRIER 1 169 – 169
TATRANSKÝ DURIČ 2 170 – 171
Spolu / Total 73